New Box+

nc+ montaż new box

Oglądasz programy w jakości HD oraz masz wygodny przewodnik po kanałach. Do tego cyfrowa telewizja naziemna*. 
Oglądasz wybrane programy w jakości HD, masz możliwość podłączenia zewnętrznego dysku twardego USB, słuchasz świetnej muzyki, przeglądasz popularne serwisy internetowe i zawsze jesteś na czasie. Wystarczy, że podłączysz go do anteny naziemnej i możesz oglądać cyfrową telewizję naziemną DVB-T. Dekoder BOX+, w usłudze Multiroom Premium HD, jest urządzeniem dodatkowym, na którym masz dostęp do wypożyczalni filmów i listy nagrań.

MEDIABOX+

NC+ INSTALACJA MADIABOX+

HIT! Najnowocześniejszy dekoder na rynku z nagrywarką i podłączeniem do Internetu, z dyskiem o pojemności 500 GB. 
Teraz możesz nagrywać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione programy. Wyposażony w dysk twardy o pojemności 500 GB, pomieści nawet do 240 godzin programów w jakości SD lub 80 w HD. Wszystkie emocje związane z meczami mogą być przeżywane wielokrotnie, bez jakichkolwiek ograniczeń. Stwórz swoją własną, domową kolekcję. mediaBOX+ umożliwi ci także dostęp do wypożyczalni VOD+, 400 stacji radiowych, serwisów internetowych oraz gier. Teraz nic cię nie ominie, bo codziennie możesz śledzić bogatą ofertę kanałową platformy nc+, dzięki elektronicznemu programowi telewizyjnemu EPG+.

Już dziś zamów instalacje anteny satelitarnej

Profesjonalny serwis czeka na twój telefon zadzwoń 0601288240

Przez telefon dowiesz się wszystkich szczegółów odnośnie spraw technicznych a także wybierzemy dla ciebie najlepszą promocję.

czytaj więcej